Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
Menelzlasu 🏹 Łowca
4 lata temu

Druga strona też nie jest bez winy. Trzeba samemu wszystko weryfikować. Na tyle na ile sie da. Mediom można ufać co do pogody, a to i tak w ograniczonym zakresie.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Weryfikuje osoba inteligentna. De**l łyka wszystko, co mu pe****l z ambony rozkaże.

0

Zglos komentarz

Reklama