Reklama
Reklama

Komentarze

19
C
coyote33 🎖️ Snajper
4 lata temu

Na sex party z onr.

0

Zglos komentarz

K
Kacisko666 🌟 Padawan
4 lata temu

Siedzi z Putinem w bunkrze gdzieś na Uralu!

0

Zglos komentarz

I
irek720624 🌾 Wieśniak
4 lata temu

tylko wystarczy tupnąć nogą i od razu kundel SPIEROALA

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
4 lata temu

nie wywołuj śc****a z lasu

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
4 lata temu

Zero to zero, z pustego to i salmonella nie naleje, jak to mawiał Smoleń.

0

Zglos komentarz

A
amblin 😏 Szyderca
4 lata temu

Prawda jest taka że gdyby tym kołtunom udało się zrealizować swoje durne wizje Polski to bylibyśmy niczym Ukraina. Bezbronni i wszyscy mieliby nas w doopie..

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

Dla mnie czy dla Ciebie to jasne, ale wyznawcy PiS w swojej niezmierzonej mądrości uważają, że samotna Polska (w sojuszu z miłującym Putina Orbanem) dopiero byłaby potęgą i pokazałaby Rosji, gdzie raki zimują. Nic to, że takiego kraju wśród sąsiadów Rosji nie ma (nie licząc Chin, przy których Polska...

Dla mnie czy dla Ciebie to jasne, ale wyznawcy PiS w swojej niezmierzonej mądrości uważają, że samotna Polska (w sojuszu z miłującym Putina Orbanem) dopiero byłaby potęgą i pokazałaby Rosji, gdzie raki zimują. Nic to, że takiego kraju wśród sąsiadów Rosji nie ma (nie licząc Chin, przy których Polska jest małą myszką) - takie "drobnostki" jak logika czy racjonalizm nie będą przecież psuć optymizmu ludzi kierujących się wiarą a nie rozumem.

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
4 lata temu

Pąsowy chłopczyk.

0

Zglos komentarz

R
rs232 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Bezpiecznie ewakuował się do MOSKWY !!!

0

Zglos komentarz

D
Dariusz59329 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Na początku centymetra krawieckiego

0

Zglos komentarz

B
Bozz 🏹 Łowca
4 lata temu

Pod tą samą kołderką co Prezesina.

0

Zglos komentarz

J
Jacek3010 😏 Szyderca
4 lata temu

Zakalec się zaszył w bunkrze i telepie pod kołderką

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Pewnie na Teneryfie na zaległym przedłużonym urlopie.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

Pojechał do Moskwy po instrukcje?

0

Zglos komentarz

T
thoren2 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Musi znów pudrować gębe. Choć zapomniał w ferworze walki z tą złą Łunią, że pudrowane Zero to nadal Zero. A prywatnie dodam, że ten facet to zdrajca. On i jego kundle z Solidarnej moskwy działają na szkodę Polski i jej obywateli. "W imieniu Polski Podziemnej..."

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

"W imieniu Polski Podziemnej Radzieckiej."

0

Zglos komentarz

M
mustermann 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Przecież Putin ogłosił mobilizację swoich sałdatów.

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
4 lata temu

PiSowskie trolle minusują dla zasady, ale nie mają informacji od swoich oficerów prowadzących co odpisywać w tym całym zamieszaniu, to siedzą cicho :D. Jakie to jest zabawne.

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
4 lata temu

Liczy rubelki.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Dzięki obszczanemu dziadowi, takie mendy rządzą Polską.

0

Zglos komentarz

A
antenytv 🌾 Wieśniak
4 lata temu

gnida w bunkrze siedzi bo ma pełne portki

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Zrozumiał, że gdy doprowadzi Polskę do Rosji to mocodawcy podziękują mu orderem kalibru 9 mm.

0

Zglos komentarz

Reklama