Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
PIKART 🏹 Łowca
4 lata temu

Te ruskie kacapy i matoły co nie ukradną to rozpier***ą !!!!

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

sqrwysyny

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Mrija to w tłumaczeniu "marzenie" a czy zniszczony to wielki znak zapytania bo nikt tam teraz się tym nie przejmuje. Ale słowa prezydenta Ukrainy dają nadzieję. Na marginesie miałem to szczęście oglądać ją na Okęciu, widzieć start no i pofocić :)

0

Zglos komentarz

G
gucioguc 🌾 Wieśniak
4 lata temu

R.I.P.

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
4 lata temu

Zbudowany w jedynym egzemplarzu do transportu ruskiego wahadłowca "Buran". Teraz słusznie nikt nie uwierzy, że ta dzicz mogła zbudować coś więcej niż destylator do bimbru.

0

Zglos komentarz

G
geraldyna 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Darekaustria i w tym widzisz największy problem, że wielu marzycieli już go nie zobaczy. Weź łopatę i idź kopać rowy.

0

Zglos komentarz

Reklama