Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozwalą , to jej tą fałszywą japę ludzie na ulicy ,jak kiedyś ochrona się skończy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W obecnej formie nie można być zwolennikiem UE. Po Traktacie Lizbońskim UE to nie jest to do czego Polacy wchodzili w 2004r. A przecież to, za czym głosowali (WE sprzed 2000r.) już wtedy nie istniało. Obecnie nawet UE po TL jest czym innym, co bezprawnie próbuje zrobić CAŁKOWICIE NIEDEMOKRATYCZNIE...
W obecnej formie nie można być zwolennikiem UE. Po Traktacie Lizbońskim UE to nie jest to do czego Polacy wchodzili w 2004r. A przecież to, za czym głosowali (WE sprzed 2000r.) już wtedy nie istniało. Obecnie nawet UE po TL jest czym innym, co bezprawnie próbuje zrobić CAŁKOWICIE NIEDEMOKRATYCZNIE zarząd UE. Dla nieświadomych polecam zapoznanie się ze sposobem głosowania w PE (Parlament Europejski), jaki pokazuje w swoich materiałach poseł do PE Sośnierz, obecnie poseł Konfederacji. Sam pomysł UE jest bardzo fajny, ale to co z niego zrobiono, to jak krzesło elektryczne w porównaniu z krzesł
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fakt unia nie jest doskonała Ale nic lepszego nikt nigdy nie wymyślił dla Europy i nie wymyśli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wtedy by miała nadzieję że ją jakiś rusek przeleci. A tak, nawet pies z kulawą nogą nie chce olać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane