Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2I nagle PIS przyjmuje uchodzców. Ciekawo co na to prawaccy wyborcy co nie lubią się kasą z mopsu dzielić z ludźmi, którzy bardziej potrzebują.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z tego co zaobserwowałem ostatnio, to ludzie pobierający zasiłek są bardziej skorzy do podzielenia się z innymi. No cóż, człowiek jest stworzony na podobieństwo swego Boga którego wyznaje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nagle wiatr sie zmienil o 180 stopni...a z nim polityka PiSu, teraz "dobre wojki" i wszystkie setki afer juz zapomniane? Polacy nie dajcie sie oszukac, kolejny raz...PiS zawsze klamal, klamie i bedzie klamal, to jedyne co potrafia, oprocz zlodziejstwa!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - PiS wyniosły do władzy hołota, chamy i prostacy, głupi naród, teraz rzadza ich reprezentanci!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane