Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Są tak niebezpieczni ci antycovidowcy, że aż z tego strachu powyłączali możliwość dodawania komentarzy. Prawdy tak się boicie? Nie pozwólmy Rodacy na powtórkę 1939! Banda .bili masońskich
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapomnieli dodać że obie strony stosują potężna dezinformację - wiem, dzisiaj takie zdanie zupełnie wystarczy aby zostać ruskim trollem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakies przyklady dezinformacji drugiej strony? Bo ruska dezinformacja jest tradycja, od gazety "prawda" zatytulowanej poczynajac, i jest tak oczekiwana, ze to raczej kompromitacja bardziej...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sam jestes kundlem celeanka. Jak ktos pisze cos nie pasujacego do oficialnej narracji jest nazywany rasiata, zlodziejem albo trolem rosyjskim (wybierz ktore ci pasuje). Wolnosc slowa juz nie istnieje lewacy zniszczyli wonosc w internecie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane