Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
Kazach1982 🌾 Wieśniak
4 lata temu

OZE położyliśmy koncertowo! To i nie powinno być zdziwienia, że są chętni dostarczyć nam surowce ktorych potrzebujemy. Brawo PIS

0

Zglos komentarz

Reklama