Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Teraz pis całą winę zwali na wojnę. Ale podczas wojny do silnych walut się ucieka a nie do słabych. A po za tym już od dawna mogło być u nas euro i bylibyśmy bezpieczni na takie wachania naszej słabej waluty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko jakby weszło euro to trzeba by się było jawnie rozliczać, zero lewizny i paszenia czarnego wieprza. KK nie pozwoli nam na zmianę waluty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Mamy do czynienia ze skumulowanym „efektem Kaczyńskiego”, pakietem złych decyzji, które topią naszą walutę. Pięć złotych za euro oznacza, że raty kredytów hipotecznych i ceny wielu towarów w sklepach wystrzelą z kosmos. Polacy znowu będą biedniejsi. Co robi w tym czasie PiS? Zamiast rat...
"Mamy do czynienia ze skumulowanym „efektem Kaczyńskiego”, pakietem złych decyzji, które topią naszą walutę. Pięć złotych za euro oznacza, że raty kredytów hipotecznych i ceny wielu towarów w sklepach wystrzelą z kosmos. Polacy znowu będą biedniejsi. Co robi w tym czasie PiS? Zamiast ratować gospodarkę, obniżać podatki, jeszcze je… zwiększa. Polski Ład był największą podwyżką podatków w historii naszego kraju. To zwykła grabież. Żegnajcie marzenia o rozwoju naszego kraju." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Covid nie wystarczyl by ekonomie miedzynarodowa zniszczyc to zaplacili Putinowi by wojne wywolal
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto zaplacil? Co Ty bredzisz, wojna Rosji z Ukraina, trwa od lat, zapomniales zajecie Krymu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pomysl troszeczke i przegarnij Ukrainke bedziesz miam co podupczyc😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PIS dotąd okradał nas, teraz będzie okradał i Ukraińców, dla których pomoc z całego świata przechodzi przez ich ręce. Yebać Putina i jego agenturę, zatem ***** ***
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widze ze trafilem w czuly punkt... trolle PiSu w panice minusuja, ale nikt nie zaprzecza!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
flambu - To takie teraz uprzejmości wymieniacie w swojej rodzinie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widze ze PiS i Konfederacja podwoila ilosc swoich platnych trolli...to ich ostatnia walka!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niestety ale tak, ty nisini tylko potroiles, prawaku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
De**le nie chciały euro, to teraz się dziwią. Putin morduje niewinnych, obszczany dziad morduje złotówkę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane