Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Państwo dotuje. Miliardy na reklamy w prorządowych mediach. Spółki kontrolowane przez PiS w latach 2015–20 wydały na reklamy 5,4 mld zł. Najwięcej kasy popłynęło do mediów chwalących rząd: „Sieci”, „Do Rzeczy”, „Gazety Polskiej Codziennie” i TVP." - polityk...
"Państwo dotuje. Miliardy na reklamy w prorządowych mediach. Spółki kontrolowane przez PiS w latach 2015–20 wydały na reklamy 5,4 mld zł. Najwięcej kasy popłynęło do mediów chwalących rząd: „Sieci”, „Do Rzeczy”, „Gazety Polskiej Codziennie” i TVP." - polityka.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sakiewicz i Karnowscy nakupili statuetek w miejscowym sklepiku sportowym, to teraz będą rozdawać latami :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane