Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polski ład w ruskich. Sankcje na Rosję w Polaków. Ceny paliw kosmiczne. 2tyg wojny, a już leżymy. Zanim ruskie załapią, że mają jakieś sankcje my zdechniemy. Premier gwarantował bezpieczeństwo energetyczne i twierdził, że mamy zapasy paliwa. Właśnie widać. We Włocławku wczoraj on po 8,39...Dzis jesz...
Polski ład w ruskich. Sankcje na Rosję w Polaków. Ceny paliw kosmiczne. 2tyg wojny, a już leżymy. Zanim ruskie załapią, że mają jakieś sankcje my zdechniemy. Premier gwarantował bezpieczeństwo energetyczne i twierdził, że mamy zapasy paliwa. Właśnie widać. We Włocławku wczoraj on po 8,39...Dzis jeszcze nie wiem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To te "Dobre zmiany" zeby Polakom zylo sie lepiej, tak klamali przed wyborami...no i zyje sie im lepiej w PiSie, tylu nowych milionerow nigdy nie bylo w ich szeregach!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo Morawiecki jest od klamania a Duda od podpisywania...a senilny Kaczynski od knucia i szczucia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - A polski narod, zgodnie z tradycjami chlopow panszczyznianych, zawsze na kolanach, przed panem i plebanem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to by ich rozdupiło na łopatki ! na bank !nawet obstawiam ,że sankcje by były nie potrzebne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane