Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zaraz, zaraz! Bądźmy precyzyjni - Zero głosował tylko za bezkarnością sprawców przestępstw, którzy są u władzy. Reszty społeczeństwa to nie dotyczy. Przecież to zupełnie zrozumiałe, że władza po kilku latach jest już zmęczona ukrywaniem swoich łajdactw i przekrętów. Nie wszyscy mają żony i dzieci w...
Zaraz, zaraz! Bądźmy precyzyjni - Zero głosował tylko za bezkarnością sprawców przestępstw, którzy są u władzy. Reszty społeczeństwa to nie dotyczy. Przecież to zupełnie zrozumiałe, że władza po kilku latach jest już zmęczona ukrywaniem swoich łajdactw i przekrętów. Nie wszyscy mają żony i dzieci w SSP. Biedactwa chciałyby w końcu móc się nachapać legalnie, nie kryjąc się po kątach. Im "się to po prostu należy."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane