Reklama
Reklama

Komentarze

4
Z
zbigi 😏 Szyderca
4 lata temu

Panie z PIS-u...ogarnijcie sie zróbcie cokolwiek od siebie dla Ukrainców..A nie ku..a spacery..

0

Zglos komentarz

Z
zakapier69 🌾 Wieśniak
4 lata temu

profanacja flagi polskiej, ale ła**om można więcej...

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
4 lata temu

Radzę paniom śpiącym na podłodze pochować torebki i inne wartościowe rzeczy gdy przyjdą do nich te "PANIE" z P**Su.

0

Zglos komentarz

E
eddee 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A na mo**ach uśmiechy, a w głowach myśl jakie my za*******e dobre jesteśmy

0

Zglos komentarz

Reklama