Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3I z czego jełopy ryjecie? Że Polska próbowała kaptować Białoruś na stronę zachodnia to źle? Łukaszenko bardzo długo 'siedział na płocie' i wydawało się realne przekabacić Białoruś na stronę UE. Gdyby poprzednia ekipa próbowała wcześniej.... ale jak ktoś ma łeb za****y ruską propagandą to nie pojmie.
I z czego jełopy ryjecie? Że Polska próbowała kaptować Białoruś na stronę zachodnia to źle? Łukaszenko bardzo długo 'siedział na płocie' i wydawało się realne przekabacić Białoruś na stronę UE. Gdyby poprzednia ekipa próbowała wcześniej.... ale jak ktoś ma łeb za****y ruską propagandą to nie pojmie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co ten rudy tam w tedy mówił, że Łukaszenko to taki ciepły człowiek, a nie sorry to nie rudy to ówczesny marszałek senatu Karczewski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeciez to nie jest Tusk. Mozna sie latwo pomylic bo widoczny tu Morawiecki byk osobostym doradca Tuska za rzadow PO. Mozna tez myslec, ze Tusk tam siedzi bo to wlasnie on umorzyl dlug gazpromowi 1.2mld zl... mimo tego prezentu dla Putina wciaz mielismy najdrozszy gaz w europie... Z "wrogami" jak T...
Przeciez to nie jest Tusk. Mozna sie latwo pomylic bo widoczny tu Morawiecki byk osobostym doradca Tuska za rzadow PO. Mozna tez myslec, ze Tusk tam siedzi bo to wlasnie on umorzyl dlug gazpromowi 1.2mld zl... mimo tego prezentu dla Putina wciaz mielismy najdrozszy gaz w europie... Z "wrogami" jak Tusk Putin nie potrzebuje przyjaciol...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane