Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Rzygać, panie kaczynski, rzygać.

0

Zglos komentarz

M
mcdrong 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W 2006r Rząd Marcinkiewicza podjął decyzje o budowie Gazoportu, bo na pewno też nie za PO

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

pierwszy gazowiec wpłynął 11 grudnia 2015 czyli po wygranej pisu i tak prawie dziesięć lat budowała platforma ten gazoport

0

Zglos komentarz

Reklama