Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Rosja miala byc druga militarna potega na swiecie...i nagle Ukraina powiedziala: SPRAWDZAM! Teraz Rosja prosi Chiny o pomoc...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
JUz kazdy wie kto postawi minus...ruskie trollöe na wiocha a jest ich wiele, to ci sami z PiSu, agentury Putina!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja postawiłem bo jesteś zwykłą sprzedajną sz***ą wiosłową. Ale cię bolą te plusy :D za każdego odejmują ci z wypłaty sprzedajna szmato?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nissinianka ja stawiam minusa bo jesteś zwykłą sprzedajną sz.atą a takich wiosłowych kure.ek nie trawie. O moderator nie przesadzaj, nic złego nie napisałem, sama prawda.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ps. Strasznie muszą cię boleć te minusy wioskowa kureffko. Co za każdego ci z wypłaty odbierają? Obiecuję stawiać tych minusów jak najwięcej. Weź się w końcu do prawdziwej roboty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobre, ale sfastyka była w prawo a nie w lewo. Taki mały szczegół
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane