Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dwa dzbany pojechały do Kijowa i ogłoszą ich w Lechistanie bohaterami i kolejne wybory mają w kieszeni. Natomiast tusek pojechał na Węgry i sciskał się z typkiem z proputinowskiej partii a przez niektóre kręgi uważanej nawet za neonazistowską, niejakim Peterem Jakabem. Strzał w kolano. Jak ta opozyc...
Dwa dzbany pojechały do Kijowa i ogłoszą ich w Lechistanie bohaterami i kolejne wybory mają w kieszeni. Natomiast tusek pojechał na Węgry i sciskał się z typkiem z proputinowskiej partii a przez niektóre kręgi uważanej nawet za neonazistowską, niejakim Peterem Jakabem. Strzał w kolano. Jak ta opozycja w Polsce ma wygrać i coś zmienić, skoro sami się podkładają pisowi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane