Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Wygląda na to, że PiS powinna zmienić nazwę na PKS, czyli Partia Kłamstwa i Szmalu. Ryszard Czarnecki, który już wcześniej niesławnie zapisał się w historii europarlamentu wyłudzając kilometrówkę, teraz pokazuje się z jeszcze gorszej strony. To najgorszy sort ludzi. Oszukujący podatników, oszukując...
"Wygląda na to, że PiS powinna zmienić nazwę na PKS, czyli Partia Kłamstwa i Szmalu. Ryszard Czarnecki, który już wcześniej niesławnie zapisał się w historii europarlamentu wyłudzając kilometrówkę, teraz pokazuje się z jeszcze gorszej strony. To najgorszy sort ludzi. Oszukujący podatników, oszukujący Polaków i całą Europę. Europoseł zarabia setki tysiące złotych rocznie. Czarnecki oszustwo może mieć jakoś zakodowane w głowie, skoro tak się zachowuje." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tylko nie rozumiem jednego. Przecież to zwykła kradzież i powinna być ścigana z urzędu. Po za tym powinien być zawieszony w prawach posła, a skoro to już recydywa to powinien zostać wywalony z parlamentu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A pis uważa, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, i co pan im zrobi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo PiS to prawo i sprawiedliwosc...a wlasciwie to oksymo**n tego! doszli do wladzy na klamstwach i dalej klamia... popierani przez wiejskie badziewie ich zacofanego elektoratu, dzieki temu klamia i kradna!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem w tym, że Parlament Europejski nie był gotowy na takich złodziei :) Nie mają procedur w tej kwestii. Myśleli, że tam są ludzie na poziomie, aż przyszli wybrańcy PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Złodziej jest złodziejem i jak dla mnie powinien być na centralnym placu wystawiony żeby można było takiej scierce napluć w twarz! Każdy kto wyciąga po nie swoje łapę powinien tą łapę stracić, a fakt ze jak odda to nie ma problemu mnie gotuje od środka! tyczy sie to całej szmato polityce jaka mamy w...
Złodziej jest złodziejem i jak dla mnie powinien być na centralnym placu wystawiony żeby można było takiej scierce napluć w twarz! Każdy kto wyciąga po nie swoje łapę powinien tą łapę stracić, a fakt ze jak odda to nie ma problemu mnie gotuje od środka! tyczy sie to całej szmato polityce jaka mamy w kraju nad wiska, czy to czarnecki oddający za diety czy to gronkiewicz zwracająca za kamienice... no flaki się przekręcają!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak to jest prawda to gość za recydywę powinien iść za kraty a on nadal kradnie OLIGARCHA Polski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przy nasz Ryśku obatelu to taki oszust z tindera to jakaś popierdułka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane