Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Tylko szkoda ze Kaczynski nie czuje sie bezpieczny, przed miloscia narodu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe co by odpowiedziała jego ekscelencja jakby go zapytać gdzie jest położona geograficznie Unia Europejska :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Karłowata pi¤da, obrzydliwy dementywny stary dziad. A Co z wiekiem emerytalnym przeciez ktos o tym myslał, dlaczego mozemy pracowac tak , a nie dłuzej. Mysle, ze ktos powinien sie za to wziąść to nie mozliwe zeby stare dziady miały cos do gadania nie pochwalam. Rozumie funkcie gratis "honorowa", al...
Karłowata pi¤da, obrzydliwy dementywny stary dziad. A Co z wiekiem emerytalnym przeciez ktos o tym myslał, dlaczego mozemy pracowac tak , a nie dłuzej. Mysle, ze ktos powinien sie za to wziąść to nie mozliwe zeby stare dziady miały cos do gadania nie pochwalam. Rozumie funkcie gratis "honorowa", ale bez przesady.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane