Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

I BARDZO DOBRZE wiem jakiej historii uczą niemcy polskie dzieci które wraz z rodzicami wyemigrowały do germanii, i jak z mniejszością polską postępował rząd Litwy, jako płacący podatki w tym kraju nie życzę sobie wtłaczania im banderowskiej ideologii za moje pieniądze, i tak większość młodych zostan...

I BARDZO DOBRZE wiem jakiej historii uczą niemcy polskie dzieci które wraz z rodzicami wyemigrowały do germanii, i jak z mniejszością polską postępował rząd Litwy, jako płacący podatki w tym kraju nie życzę sobie wtłaczania im banderowskiej ideologii za moje pieniądze, i tak większość młodych zostanie po zakończeniu wojny u nas i będzie budowała nasze PKB, niezależnie czy będzie wtedy rządził pis, po czy kto inny.

0

Zglos komentarz

E
4 lata temu

No oczywiście że tak :) a jakie niby matury by mieli zdawać ? ? ? Kolejny troll id***a odleciał :D

0

Zglos komentarz

E
4 lata temu

no chyba że dla tych starszych pozwolą otworzyć ukraińskie Szkoły z ich ministerstwem edukacji.... w co na razie wątpie ;)

0

Zglos komentarz

B
bzyl100 😏 Szyderca
4 lata temu

Skoro wleźli do Polski to niech się uczą tego co Polskie dzieci, Chyba was posrało żeby wszystkim dzieciom fundować następny edukacyjny bajzel bo znów Ukraińskie dzieciska mają być ważniejsze. .

0

Zglos komentarz

K
kristofero1980 😏 Szyderca
4 lata temu

C**lankonisinie ale ty masz nagrane we łbie.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Widze ze masz juz psychoze na moim punkcie...moze porozmawiaj ze specjalista.

0

Zglos komentarz

K
kristofero1980 😏 Szyderca
4 lata temu

Jesteś Pie.dolonym trollem i wszędzie cię pełno,tobie by się przydał specjalista od zębów,chętnie bym ci przyebał w ten żydowski bunkier.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Twoje wypowiedzi swiadcza o Tobie...typowa patologia elektoratu PiSu!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

"Edukacja polskich dzieci za granicą. Ministerstwo Edukacji Narodowej dba o edukację dzieci Polaków przebywających za granicą. MEN stworzyło rozwiązania zapewniające polskim dzieciom naukę języka polskiego, historii, geografii, kultury polskiej i innych przedmiotów w języku polskim, jak również kont...

"Edukacja polskich dzieci za granicą. Ministerstwo Edukacji Narodowej dba o edukację dzieci Polaków przebywających za granicą. MEN stworzyło rozwiązania zapewniające polskim dzieciom naukę języka polskiego, historii, geografii, kultury polskiej i innych przedmiotów w języku polskim, jak również kontynuację nauki w Polsce, po powrocie z zagranicy." - gov.pl

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

Wsrod uchodzcow jest napewno wiele nauczycielek i mozna sworzyc ukrainskie klasy... tylko trzeba chciec!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Caleanka nissin . Spoko można zrobić jak po pierwsze będą uczyć ze Bandera to zbrodniarz wojenny a dwa że Ukraina sama za to zapłaci a nie polski podatnik

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

@kornas - Twoja nienawisc do Ukrainy i Ukraincow jest tak ewidentna ze mowi sama za siebie...Problem Polakow to nienawisc do wszystkich a jednoczesnie wymagaja szacunku od wszyskich. Jak to pogodzic?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Chłopie zapraszam budowę z nimi i posłuchaj co po swojemu pyerdila na Polaków to zrozumiesz o co mi chodzi. Moja niechęć do nich jest uzasadniona i to się nie wzięło samo z siebie

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Ze polaczki to glupi i zacofany narod, pozbawiony rozsadku i empatii to wiadomo od dawna, inaczej nie byli byscie w "czarnej du**e" jak to ma obecnie miejsce. Wasza glupota i nacjonalistyczna duma osiagnela apogeum za rzadow PiSu i co dalej? Nikt Was nie lubi i Wy nikogo...I teraz czekacie ze inne n...

Ze polaczki to glupi i zacofany narod, pozbawiony rozsadku i empatii to wiadomo od dawna, inaczej nie byli byscie w "czarnej du**e" jak to ma obecnie miejsce. Wasza glupota i nacjonalistyczna duma osiagnela apogeum za rzadow PiSu i co dalej? Nikt Was nie lubi i Wy nikogo...I teraz czekacie ze inne narody Was beda bronic przed Rosja? Broni sie przyjaciol a nie narod wrogi wszystkim, bez przyjacol.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

O czym ty w ogóle do mnie pie....aż?. Kto ma bronić kogo ?. Chłopie mam dwa obywatelstwa więc w razie wojny jestem pierwszy za Odrą i mam w du**e ten kraj rząd i wyborców

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

No jasne przecież jesteśmy w ciul bogatym krajem i specialnie na szoszonow zróbmy osobne szkoły żeby uczyć ich dalej ze Bandera to bohater narodowy. Yebnij się w dekiel jeden z drugim bo np moja siostrzenica chodzi do szkoły na profilu turystycznym z 3 Ukrainkami już od 3 lat i jakoś nie mają zmieni...

No jasne przecież jesteśmy w ciul bogatym krajem i specialnie na szoszonow zróbmy osobne szkoły żeby uczyć ich dalej ze Bandera to bohater narodowy. Yebnij się w dekiel jeden z drugim bo np moja siostrzenica chodzi do szkoły na profilu turystycznym z 3 Ukrainkami już od 3 lat i jakoś nie mają zmienionego programu i normalnie jest język polski

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

A dlaczego nie jestescie bogaci?

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Bo wiara czyni czuba a glupi zacofany narod nigdy nie bedzie bogaty...za to klechy sie tucza i bogaca Waszym kosztem!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Z glupota Polakow ciezko walczyc, maja liczebna przewage i zamiast zdobyc rozsadek, stawiaja minusy...ci analfabeci popierajacy wladze ktora ich okrada. Dlaczego polski narod jest biedny? Bo jest glupi... i nawet nie rozumie wlasnego zacofania!

0

Zglos komentarz

E
4 lata temu

a najgłupszy w tym narodzie to jesteś ty :D i twoi znajomi :D

0

Zglos komentarz

Reklama