Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze raz. Konfiskata majątku danego państwa lub jego obywateli jest powodem do wojny. I niby dlaczego państwo polskie miałoby kraść cudze mienie. Wystarczy, że okrada swoich obywateli. Państwo, które skonfiskowałoby majątek amerykański byłoby od razu w stanie niemal wojny z USA, a pewnie i docze...
Jeszcze raz. Konfiskata majątku danego państwa lub jego obywateli jest powodem do wojny. I niby dlaczego państwo polskie miałoby kraść cudze mienie. Wystarczy, że okrada swoich obywateli. Państwo, które skonfiskowałoby majątek amerykański byłoby od razu w stanie niemal wojny z USA, a pewnie i doczekałoby się interwencji zbrojnej. Polska nie ma ŻADNEGO interesu w takich konfiskatach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystkie kraje konfiskuja tylko Polska nie moze...bo przyjaciol trzeba bronic!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo wywodzą się z żydokomuny.. P.S Cześć lotosu idzie w ręce węgrów i prawdopodobnie saudyjczyków. Wiem kogo te kraje popierają, ale nazywany rzeczy po imieniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane