Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zycze Panu Sedziemu by to pisowskie bydlo sadzil i wysylal do wiezienie gdzie ich miejsce..................
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy boi się coś napisać w stylu najwyższy czas, wreszcie, nie wiem czy mogę użyć takiego sformułowania " Ale jesteś Wielki" nie ma się co cieszyć bo z pewnością za kilka dni lub tygodni wyjdzie na jaw, że wspierał wspomagał działa lub, że jest zrzeszony w .... i tu zobaczymy w czym tylko wystarc...
Każdy boi się coś napisać w stylu najwyższy czas, wreszcie, nie wiem czy mogę użyć takiego sformułowania " Ale jesteś Wielki" nie ma się co cieszyć bo z pewnością za kilka dni lub tygodni wyjdzie na jaw, że wspierał wspomagał działa lub, że jest zrzeszony w .... i tu zobaczymy w czym tylko wystarczy oglądać TV
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane