Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Aktualnie PiS stosuje metodę Dziwisza : -Orban ??? Nie kojarzę gościa ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież Tusk jest człowiekiem Putina to każdy nawet średnio rozgarnięty czlowiek zauważy. 1. Robili interesy i umożl im dług. 2. Będąc szefem UE nie zablokował ns2. 3. Najnowsze napuscil Grodzkiego na przemówienie wchodzące w retorykę Putina
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak juz minusujesz to odnieś się do postawioch argumentów? Czekaj czekaj.. nie masz nic na obronę..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Putin walczy z faszystami na Ukrainie a tuska ze swoimi marksistowskimi towarzyszami i w eurokibucu z faszystami w Polsce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli ktoś uważa że wciąganie jego kraju w wojnę jest dobrym pomysłem, to niech lepiej weźmie dobry rozbieg i walnie swoim pustym łbem w ścianę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jasne powinniśmy teraz się biernie przyglądać i spokojnie poczekać aż nam towarzysz Władimir Władimirowicz przedstawi żądania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@informatyk26 Nie biernie się przyglądać, tylko kuźwa zacząć myśleć a dopiero potem działać. Powinniśmy wreszcie nauczyć się wyciągać wnioski z przeszłości i przestać wyrywać się przed szereg. Jeśli mielibyśmy wejść do wojny to na tyle późno żeby nie oberwać, a na tyle wcześnie by zdążyć na defilad...
@informatyk26 Nie biernie się przyglądać, tylko kuźwa zacząć myśleć a dopiero potem działać. Powinniśmy wreszcie nauczyć się wyciągać wnioski z przeszłości i przestać wyrywać się przed szereg. Jeśli mielibyśmy wejść do wojny to na tyle późno żeby nie oberwać, a na tyle wcześnie by zdążyć na defiladę zwycięstwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Węgry powinne zostać zawieszone w prawach Unii i NATO. Jeśli rozum nie wróci, to won z nimi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane