Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3No przecież trzeba jakoś sfinansować Imigrantów, pasożytów w Sejmie, nierobów kieckowych i te wszystkie plusy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Okradają nas w biały dzień i nic nie możemy z tym zrobić najpierw zniewolili plandemia zamknęli w domach teraz okradają nas Polaków
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Greenpeace czy to czasem nie ci co oszukiwali, kradli i pracowali dla firm naftowych ,niezły autorytet śm***iu, no po prostu jesteś miszczem w ośmieszaniu samego siebie, a i jak tam cena paliwa na zachodzie staniała pochwal się jak tam na zasiłku i ile płacą za granicą może zostawię jazdę i pójdę d...
Greenpeace czy to czasem nie ci co oszukiwali, kradli i pracowali dla firm naftowych ,niezły autorytet śm***iu, no po prostu jesteś miszczem w ośmieszaniu samego siebie, a i jak tam cena paliwa na zachodzie staniała pochwal się jak tam na zasiłku i ile płacą za granicą może zostawię jazdę i pójdę do Niemca na zasiłek ile on tam teraz wynosi,bo w Polsce tylko pińcest plus dają buahahaha, de**l no po prostu de**l
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poczytaj sobie dla czego odszedł jeden z założycieli Greenpeace i czym się stało Greenpeace i ile miało afer potem dopiero coś pisz na ten temat śm***iu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane