Reklama
Reklama

Komentarze

6
T
tojaartek 😏 Szyderca
4 lata temu

I znowu do Rumuni lub Anglii bo przyjaciel Kaczyńskiego orban jak zwykle z okupantem.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Polska armia zostala rozzbrojona na zyczenie Putina, przez Macierewicza..."Potrzebujemy biliona zł na polską armię. Napaść Rosji na Ukrainę powoduje pytania o kondycję polskich sił zbrojnych. Ta, o czym wielokrotnie pisaliśmy w Onecie, jest co najmniej niezadowalająca. Realny obraz Sił Zbrojnych RPS...

Polska armia zostala rozzbrojona na zyczenie Putina, przez Macierewicza..."Potrzebujemy biliona zł na polską armię. Napaść Rosji na Ukrainę powoduje pytania o kondycję polskich sił zbrojnych. Ta, o czym wielokrotnie pisaliśmy w Onecie, jest co najmniej niezadowalająca. Realny obraz Sił Zbrojnych RPSiły Lotnicze RP dysponują zdecydowanie zbyt małą liczbą samolotów, Marynarka Wojenna praktycznie przestała istnieć (po raz pierwszy od lat 30. zeszłego stulecia Polska nie ma ani jednego sprawnego okrętu podwodnego), pozostające w służbie śmigłowce bojowe są całkowicie przestarzałe, a ich liczba, po

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

- podobnie zresztą, jak i liczba śmigłowców transportowych, jest zdecydowanie zbyt mała. Obrona przeciwlotnicza jest w stanie katastrofalnym, poziom nasycenia pododdziałów przenośnymi systemami przeciwpancernymi i przeciwlotniczymi dramatycznie niski. Będące na wyposażeniu sił lądowych bojowe wozy p...

- podobnie zresztą, jak i liczba śmigłowców transportowych, jest zdecydowanie zbyt mała. Obrona przeciwlotnicza jest w stanie katastrofalnym, poziom nasycenia pododdziałów przenośnymi systemami przeciwpancernymi i przeciwlotniczymi dramatycznie niski. Będące na wyposażeniu sił lądowych bojowe wozy piechoty są całkowicie przestarzałe, nowoczesnych transporterów opancerzonych jest zdecydowanie za mało, posiadane czołgi są w dużym stopniu przestarzałe, a prowadzone prace modernizacyjne niedostatecznie głębokie." - .onet.pl

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

PS. - Nie znam sily huzarii ale sa jeszcze oddzialy, Jezusa i Maryii...z rozancami.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Retoryka ta sama, jak realia...cale szczescie ze jest w NATO, ale POLACY NIKOGO NIE LUBIA a broni sie przyjaciol!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Biedne polaczki i propaganda w ktora wierza...a potem jak zwykle z reka w nocniku!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Wszystko zawierzone i poswiecone, wiec spijcie spokojnie, wiejskie kmioty PiSu!

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Jaki narod taki Prezydent...!

0

Zglos komentarz

Reklama