Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5W tle pomnik smoleński na Budafoku, postawiony zaraz koło oczyszczalni ścieków z jednej strony i fabryki sedesów z drugiej. Owszem, nad samym Dunajem, ale akurat w tej części gdzie po drugiej stronie są postindustrialne ruiny na wyspie Csepel. Trzeba przyznać Orbanowi, że potrafi wybrać lokalizację...
W tle pomnik smoleński na Budafoku, postawiony zaraz koło oczyszczalni ścieków z jednej strony i fabryki sedesów z drugiej. Owszem, nad samym Dunajem, ale akurat w tej części gdzie po drugiej stronie są postindustrialne ruiny na wyspie Csepel. Trzeba przyznać Orbanowi, że potrafi wybrać lokalizację tak, żeby powiedzieć obdarowanemu, że nim gardzi, w taki sposób ty ten w swojej tępocie jeszcze się z prezentu cieszył.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oprócz kału z kromkom chleba nic me dzisiaj nie poczeba Oprócz wideł w g**ju i w chlewie postoju Oprócz sraki rozdeptanych i komarów rozjechanych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ło matko autor tak jak Kononowicz "żeby nie było niczego " gratuluje poziomu umysłowego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nic nie usuwałem.. to już nawet o pasacie nie można napisać? W końcu jest niezniszczalny jak stoi tam trzy lata
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane