Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale wiecie że nikogo nie posądza czy tylko udajecie de**li? Polityk politykowi nic nie zrobi. Opozycja może sobie krzyczeć że będą siedzieć ale uja im zrobi. Identycznie było z PiSem jak wygrał wybory . Mieli PO rozliczyć i co zrobili ?. Żaden polityk nie poszedł siedzieć w tym kraju za przekręty i...
Ale wiecie że nikogo nie posądza czy tylko udajecie de**li? Polityk politykowi nic nie zrobi. Opozycja może sobie krzyczeć że będą siedzieć ale uja im zrobi. Identycznie było z PiSem jak wygrał wybory . Mieli PO rozliczyć i co zrobili ?. Żaden polityk nie poszedł siedzieć w tym kraju za przekręty i to się nie zmieni. Giertych może sobie szczekać ale pamiętajcie że ten de**l bronił w sądzie Rydzyka
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdzie z peło gdzie z sld gdzie z ligi polskich rodzin gdzie psl gdzie z aws gdzie z solidarności gdzie reszta tych co rządzili ? tylko pis widzicie a ci co rządzili i kradli mają dalej to robić tylko trzeba pis usunąć nie no mistrzostwo świata
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane