Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I mieszkańcy nie protestują???? A gdzie są ekolodzy????) boja do czarnej mafii czy wyklęcia?????😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
za mało dostał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to co ukradli żydzi! To jest OK? Przecież w latach 50 był wyrok sadu, że spłacono ich całkowicie i Polska nic nie musi im dawać... Zacznij myslec gimbusie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A skąd PiS miał 70 ha ziemi nad jeziorem? Chyba ,że to ziemia partii, to spoko, ich, mogą robić z nią, co chcą, ale jeśli rząd dał, to jak? Przecież wszyscy tutaj piszą, że rząd nie ma własnych pieniędzy, więc i ziemi nie ma. Skoro 500+ dają pracujący obywatele, to czy także nie oni dali tę ziemię?
A skąd PiS miał 70 ha ziemi nad jeziorem? Chyba ,że to ziemia partii, to spoko, ich, mogą robić z nią, co chcą, ale jeśli rząd dał, to jak? Przecież wszyscy tutaj piszą, że rząd nie ma własnych pieniędzy, więc i ziemi nie ma. Skoro 500+ dają pracujący obywatele, to czy także nie oni dali tę ziemię?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
że rząd nie ma własnych pieniędzy to mocne upraszczanie ale oczywistej oczywistości nie ma co tłumaczyć posiada też możliwość przez różne powołane przez siebie instytucje zarządzać np. nieruchomości rolne Skarbu Państwa itd. itp. poprzez swoich urzędasów może ją sprzedawać darować oddawać. Proszę o...
że rząd nie ma własnych pieniędzy to mocne upraszczanie ale oczywistej oczywistości nie ma co tłumaczyć posiada też możliwość przez różne powołane przez siebie instytucje zarządzać np. nieruchomości rolne Skarbu Państwa itd. itp. poprzez swoich urzędasów może ją sprzedawać darować oddawać. Proszę odrobić zaległości z wiedzy powszechnej poziom szkoła podstawowa ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane