Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jakie kilkadziesiąt milionów. Straty polskiej gospodarki i Polaków to kilkanaście miliardów. Ale co tam. Stać nas. Nawet sprawę uchodźców tak spieprzyli, że gorzej się nie dało. Co tam. Polacy zapłacą, a mogli nawet skorzystać. A za kilka miesięcy okaże się, że syf jest taki, że tylko wojna go...
Jakie kilkadziesiąt milionów. Straty polskiej gospodarki i Polaków to kilkanaście miliardów. Ale co tam. Stać nas. Nawet sprawę uchodźców tak spieprzyli, że gorzej się nie dało. Co tam. Polacy zapłacą, a mogli nawet skorzystać. A za kilka miesięcy okaże się, że syf jest taki, że tylko wojna go przykryje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nawqrocile sie, czy udajesz wilka w owczej skorze, reprezentancie Konfederosji?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To mialo byc "polityczne zloto" dla PiSu, na ktore liczyl Kaczynski... ala wyglada ze to bedzie ich upadek, jako agencje Putina!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane