Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Osłabianie polskiej gospodarki, osłabianie polskiej armii, osłabianie sądownictwa i prawa własności ,a także naszej pozycji w UE to tylko niektóre osiągnięcia tego rządu ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Osłabienie sądownictwa i prawniczej kasty jest tak samo szkodliwe dla Polski jak osłabienie oligarchów dla Ukrainy. Jakim to trzeba być Z, żeby wierzyć, że obecna kasta sądownicza służy Polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak i właśnie dlatego to na tuska mówili "nasz człowiek w Warszawie", dlatego też teraz chcą sankcję na członków pis w rosji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Manipulacja faktami. Rubelki widzę że wam nie śmierdzą. Teraz wiem dlaczego mamy karę za Turów. Przeczytajcie sobie artykuł - Putin opłacał ekologów, by zablokować Zachód. "Przekazał 82 mln euro". Dziwny zbieg okoliczności, rubelki, ekologia, kary, UE, prawarzadnosc w Polsce Niemcy płacą 200 mln...
Manipulacja faktami. Rubelki widzę że wam nie śmierdzą. Teraz wiem dlaczego mamy karę za Turów. Przeczytajcie sobie artykuł - Putin opłacał ekologów, by zablokować Zachód. "Przekazał 82 mln euro". Dziwny zbieg okoliczności, rubelki, ekologia, kary, UE, prawarzadnosc w Polsce Niemcy płacą 200 mln euro za dzień za gaz.Francja 110 mln euro. Polska 4 mln euro za rope. Widać kto sponsoruje wojnę. Każdy ma kalkulator. Koniec szczujni i szczekania na brata
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane