Reklama
Reklama

Komentarze

9
D
darek286 🏹 Łowca
4 lata temu

No i ziściło się marzenie Kukiza, został politykiem. Masochista jeboony.

0

Zglos komentarz

W
wobli 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Tak, wszyscy "polujemy" bo jesteśmy myślicielami ;)

0

Zglos komentarz

B
blebleble1234 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów,które mogłyby dostatecznie obelżywie określić postępowanie tego pajaca.

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
4 lata temu

Prorok jakiś czy co

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Szkoda de**lu wioskowy, że nie wykopałeś jeszcze czegoś starszego, to już tu było tyle razy ile Cię ksiądz w d**e walił na plebani, nie no może aż tyle razy to nie.

0

Zglos komentarz

S
spoconysven123 🌾 Wieśniak
4 lata temu

ale ty ubogie jesteś

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
4 lata temu

od czasu teg pajaca w polityce moja scierka do podlogi ma imie pawelek. przeprosilem juz rodakow za oddany glos na te qrwe , ale i tak mnie boli jak widze tego pajaca na ekranie .

0

Zglos komentarz

B
Blinky 🏹 Łowca
4 lata temu

Ja temu xujowy to bym rzadkim goovvnem nasral w ten glupi ryj

0

Zglos komentarz

M
mietaz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Po raz setny dedykuję piosenkę kolegi "system" zespołu Apteka. Co prawda Kodym śpiewa o sobie samym, ale do Kukiza też pasuje

0

Zglos komentarz

W
wilk100 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Kolejny przykład jak polak może nisko upaść, aczkolwiek jest wielu kandydatów w tym kraju gotowych przebić dno które osiągną pawełek

0

Zglos komentarz

Reklama