Reklama
Najwyzszy czas udostępnić rozmowę telefoniczną brata z bratem

Najwyzszy czas udostępnić rozmowę telefoniczną brata z bratem

przez caleanka — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
bocianroman 😏 Szyderca
4 lata temu

Kogoś sumienie gryzie więc wszystko jasne.

0

Zglos komentarz

D
DonaldDrumpf 😏 Szyderca
4 lata temu

Żeby gryzło to trzeba mieć, nic nie gryzie jak sie wrakiem wleciało rządzić a ciemny lud kupuje wszystko.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

od 2010 do 2014 roku byliście u władzy i Donek z wazeliną w de putina, mieliście szansę opublikować nagranie rozmowy z bratem i co? I nic, NUL! czekamy....

0

Zglos komentarz

M
matys601 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie zaprzątaj sobie głowy rozmową braci oficerze prawdy, co nowego wniesie nagranie rozmowy skoro samolot rozbił się w wyniku działania sztucznej mgły, pancernej brzozy, serii eksplozji, wady fabrycznej tupolewa ( w domyśle Rosjanie ), liniowego ładunku wybuchowego umieszczonego na skrzydle, wybuchu...

Nie zaprzątaj sobie głowy rozmową braci oficerze prawdy, co nowego wniesie nagranie rozmowy skoro samolot rozbił się w wyniku działania sztucznej mgły, pancernej brzozy, serii eksplozji, wady fabrycznej tupolewa ( w domyśle Rosjanie ), liniowego ładunku wybuchowego umieszczonego na skrzydle, wybuchu w salonce, ataku elektronicznego, bomby termobarycznej. Myślę że ważniejsze od nagrania samej rozmowy, mogą się okazać zeznania 3 osób które przeżyły katastrofę, tylko towarzysz Macierewicz musi coś stanowczo ustalić. Po 7 latach od objęcia władzy jest już pewnie blisko prawdy.

0

Zglos komentarz

Reklama