Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Kolejny Pinokio? I co z tego planu jest realizowane? Dalsze zakupy po taniości ropy, żeby obsrajtek mógł kraść podnosząc marże? Czy zwiększenie zamówień węgla? A może wypowiedzenie umowy na gaz po stałej cenie i kupowanie za 2 więcej?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz wiem dlaczego mamy karę za Turów. Przeczytajcie sobie artykuł - Putin opłacał ekologów, by zablokować Zachód. "Przekazał 82 mln euro". Dziwny zbieg okoliczności, rubelki, ekologia, kary, UE, prawarzadnosc w Polsce Niemcy płacą 200 mln euro za dzień za gaz.Francja 110 mln euro. Polska 4 mln...
Teraz wiem dlaczego mamy karę za Turów. Przeczytajcie sobie artykuł - Putin opłacał ekologów, by zablokować Zachód. "Przekazał 82 mln euro". Dziwny zbieg okoliczności, rubelki, ekologia, kary, UE, prawarzadnosc w Polsce Niemcy płacą 200 mln euro za dzień za gaz.Francja 110 mln euro. Polska 4 mln euro za rope. Trafne porównanie. Widać kto sponsoruje wojnę. Każdy ma kalkulator. Koniec szczujni i szczekania na brata
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Karę za Turów, de**lu, mamy dlatego że cymbałom z p**su nie chciało się zrobić wymaganego przepisami raportu oddziaływania na środowisko i zapewnić paru czeskim miejscowościom zaopatrzenia w wodę. Tę wodę, której nie mają na skutek działania kopalni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dołóz do tego np. podział Lotosu i sprzedanie sporej części MOLowi, ktory jest związany z ruskimi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane