Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zauważyliście że tłuste koty rządowe w ogóle nie przejmują się co się dzieje w gospodarce ? Porównanie zwykły obywatel zna cenę chleba i masła a rząd nie musi znać bo mają tyle kasy że to nie istotne dla nich
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już widzę jak pisowkie trole dwoja sie i troja zeby gó**o nazwac złotem i zwalic winę na innych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rudy jak rządził to nam przez 7 lat q...wa przez 7 lat złotówki do pensji nauczyciela nie dołożył nawet nie wyrównał do corocznejb inflacji taki to fajny gość
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Po podwyżkach wprowadzonych w latach 2008–2012 przez koalicję PO-PSL pensje wzrosły o ok. 64 proc. (od ok. 41,6 proc. dla dyplomowanych magistrów z przygotowaniem pedagogicznym do ok. 102,2 proc. dla stażystów z innym wykształceniem). Najwyższy wzrost wynagrodzeń w liczbach bezwzględnych wyst...
"Po podwyżkach wprowadzonych w latach 2008–2012 przez koalicję PO-PSL pensje wzrosły o ok. 64 proc. (od ok. 41,6 proc. dla dyplomowanych magistrów z przygotowaniem pedagogicznym do ok. 102,2 proc. dla stażystów z innym wykształceniem). Najwyższy wzrost wynagrodzeń w liczbach bezwzględnych wystąpił w przypadku stażysty magistra z przygotowaniem pedagogicznym (1047 zł), a najmniejszy wśród nauczycieli kontraktowych z wykształceniem „pozostałym” (657 zł)." - demagog.org.pl/28.05.2021
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podobnie jak politycy PiS, tak i ich platni trolle potrafia tylko zaklamywac rzeczywistosc i stawiac minusy. Kiedy fakty im nie pasuja, to wina faktow...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Was ktoś jeszcze słucha, poza wami samymi? Zidiocenie tych wstawek osiąga poziom propagandy ruskiego Sputnika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane