Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Przyjdzie czas że rozliczymy czerwoną hołotę i ich popleczników ze wszystkiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy juz zapomnieli co wydarzylo sie na Wolyniu w 43 roku. Mordercow Polakow nazywaja bracmi a co niektorzy nawoluja do wojny i chca umierac za polskich oprawocow. Nasi przodkowie przewracja sie w grobach jezeli takowe maja. Ukraincy jeszcze teraz utrudniaja lub wrecz uniemozliwiaja poszukiwania s...
Polacy juz zapomnieli co wydarzylo sie na Wolyniu w 43 roku. Mordercow Polakow nazywaja bracmi a co niektorzy nawoluja do wojny i chca umierac za polskich oprawocow. Nasi przodkowie przewracja sie w grobach jezeli takowe maja. Ukraincy jeszcze teraz utrudniaja lub wrecz uniemozliwiaja poszukiwania szczatkow naszych przodkow i pochowania ich zgodnie z ceremonia katolicka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe czy i nas nie sfałszują wyborów by wygrać jak ich przyjaciel orban!!!! Wyje**c nad z U E wegrow!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane