Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
religia oparta na winie.. idziesz na msze i walisz piescia w klate klepiac: "moja wina.. moja wina.. moja cos tam nie pamietam wina".. i chodzi taki bity wiecznie i ponizany.. i mysli ze czemus zawinil.. a potem koles w bialej ciasnej z berecikiem na lysinie.. mowi wam ze to wasza wina.. bo dostal p...
religia oparta na winie.. idziesz na msze i walisz piescia w klate klepiac: "moja wina.. moja wina.. moja cos tam nie pamietam wina".. i chodzi taki bity wiecznie i ponizany.. i mysli ze czemus zawinil.. a potem koles w bialej ciasnej z berecikiem na lysinie.. mowi wam ze to wasza wina.. bo dostal po kiszkach ze nie potepil ruskiego ataku i mordu na niezalezny kraj.. co to kurfa jest za religia?? gdzie tu sens?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane