Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jednym słowem dziadzia Franio jest zagubiony jak dziecko w lesie. Lubi pinondz od Wołodi, ale też trzeba trzymać pion. Dzieło szatana (jak to mówią księża) najbardziej widać po czynach Kościoła Katolickiego. Oni jak Żydzi i Arabowie powiedzą i zrobią wszystko żeby tylko przeżyć i zarobić. Oczywiście...
Jednym słowem dziadzia Franio jest zagubiony jak dziecko w lesie. Lubi pinondz od Wołodi, ale też trzeba trzymać pion. Dzieło szatana (jak to mówią księża) najbardziej widać po czynach Kościoła Katolickiego. Oni jak Żydzi i Arabowie powiedzą i zrobią wszystko żeby tylko przeżyć i zarobić. Oczywiście nie wszyscy księża nie można wszystkich do jednego worka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O, jude-ochrześicjanin jest już mądrzejszy od papieża. No tak, zawsze wie, z której strony jest chleb posmarowany. Wygląda na to, że papież nie dał się nabrać na propagandę. No i nie ulega życzeniom Terlikowskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane