Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dokładnie. Banda de**li bojkotuje sklep w którym pracują jego rodacy. Ale polak de**l skończony zawsze podcinał gałąź na której siedział.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli nie jesteś gnidą, robiącą zamęt dla jakiejś zdegenerowanej agencji PR, to wiedz, że czas na lobotomię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Analogiczny do Ciebie kr***n z pisu pewnie napisze "zamiast bojkotować pis, dzięki któremu pracuje w Polsce tysiące osób" bojkotujcie Leroya Kremlina. Nie wiem jak można być tak nieczułą sz***ą, aby po przerażających zdjęciach, które docierają, móc chociaż myśleć, o nie krytykowaniu kogoś, kto przyk...
Analogiczny do Ciebie kr***n z pisu pewnie napisze "zamiast bojkotować pis, dzięki któremu pracuje w Polsce tysiące osób" bojkotujcie Leroya Kremlina. Nie wiem jak można być tak nieczułą sz***ą, aby po przerażających zdjęciach, które docierają, móc chociaż myśleć, o nie krytykowaniu kogoś, kto przykłada do tego rękę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane