Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Pomoc jest dobra i to się chwali ale mamy ośrodki dla uchodźców więc jaki problem ich tam upchnąć ? Poza tym jak Syryjczycy umierali na granicach państw Afryki to świat miał to w du**e. Libia i mordowanie ludzi przez radykałów też w du**e . Egipt i strzelanie do protestujących też. Irak i Afganista...
Pomoc jest dobra i to się chwali ale mamy ośrodki dla uchodźców więc jaki problem ich tam upchnąć ? Poza tym jak Syryjczycy umierali na granicach państw Afryki to świat miał to w du**e. Libia i mordowanie ludzi przez radykałów też w du**e . Egipt i strzelanie do protestujących też. Irak i Afganistan ludzie umierają na granicach a po świecie spływa jak po kaczce. No i Izraelczycy w strefie Gazy mordują dzieci kobiety i ogólnie cywili to świat ma to w du**e od jakiś 30 lat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz świat ma wyrzuty sumienia bo w 2014 roku Ukrainę już sprzedali ruskim i stąd ten hype na to wszystko
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kto jest odpowiedzialny za ta wojne niech tam szuka winnych. Gdyby nikt sie nie wtracal to albo juz byloby po wojnie albo w ogole by do niej nie doszlo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No tu nie masz racji . Wojna by wybuchła a w 2014 Putin na Krymie zrobił prolog. Tylko że Europa unia NATO to poprostu olali bo połowa Europy jest uzależniona od rosyjskiego gazu i ropy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rząd wziął i przyjął. W myśl powiedzenia: "Jak się weźniemy, to wy zrobicie".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane