Reklama
Reklama

Komentarze

7
P
plastpet 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Hahaha! Elegancko :)

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

Jeśli uważasz, że przeciętny wyborca PiS jest zdolny wyciągać wnioski, to zazdroszczę Ci optymizmu.

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
4 lata temu

nie oczekujesz przypadkiem za dużo od przeciętnego zwolennika pisu?

0

Zglos komentarz

K
kk1234567 😏 Szyderca
4 lata temu

PIS zawsze może zwalić winę na Tuska, Orban nie ma takiego komfortu.

0

Zglos komentarz

B
blebleble1234 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jak już kiedyś pisałem Węgrzy obudzą się z ręką w kacapskim nocniku.

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
4 lata temu

Dlaczego ciągle lewackie bum a nie bam? Bam robi pis a po robi bum.

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
4 lata temu

U nas będzie tak samo obudzą się wtedy matki Karyny i Sebik ale już będzie za późno bo do puki dają jest dobrze

0

Zglos komentarz

Reklama