Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
4 lata temu

Zdrajcy i antypolska agentura służąca zgodnie z wypowiedzią rzecznika MSZ w akcji.

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
4 lata temu

ależ PO-PiS boi się Konfederacji...

0

Zglos komentarz

Z
zmigi 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To prawda, Ja bede głosował na konfederacje. Reszta juz żądziła i wiem jacy są, czas na tych co nie rządzili

0

Zglos komentarz

W
wally80 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Naziolki z małymi pindolami, którzy rekompensują sobie własne kompleksy grając kozaków w grupie, najczęściej przeciwko kobietom i dzieciom. Konfederussia pełną gębą.

0

Zglos komentarz

A
4 lata temu

Napisz prosto ze polski rzad jest pro ukrainski? Pan Grzegorz ma racje z ta inwazja oraz obca flaga nad budynkiem.

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 lata temu

To nie tylko tak wygląda, tak właściwie jest.

0

Zglos komentarz

R
respectallen 🌾 Wieśniak
4 lata temu

miod na moje oczy jaki hejt wylewa sie na Konfederacje psy szczekaja karawana jedzie dalej uklad magdalenki wciaz zywy ja tfu pis po psl sld lewica to ostatnie podwojne hatfu

0

Zglos komentarz

R
respectallen 🌾 Wieśniak
4 lata temu

miod na moje oczy jaki hejt wylewa sie na Konfederacje ktorzy walcza i maja wiedze na temat o ktorym mowia. Uklad magdalenki w koncu peknie hatfu pis po psl lsd i lewica to ostatnie podwojne hatfu

0

Zglos komentarz

Reklama