Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Może skończmy z sankcjami które uderzają w nas.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to co ty opowiadasz za bezecenstwa? Narod jest gotowy odmrozic sobie tylek aby tylko nie ogrzac domu ruskim weglem a tylko po to aby dowalic Putinowi i zadowolic Ukraincow.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odezwał się tfusk, typ który przez kupę lat działał na szkodę państwa i niczym nie różni się od pisiorow, do jednej celi z nim. Szybko zapominacie o tym co platforma robiła i wasz przecudowny tfusk.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niemcy płacą 200 mln euro za dzień za gaz.Francja 110 mln euro. Polska 4 mln euro za rope. Widać kto sponsoruje wojnę. Każdy ma kalkulator. Koniec szczujni i szczekania na brata.Dla części rubelki nie są tak ważne jak możliwość spoglądania w lustro
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I to jest dylemat - niby Tusk mówi prawdę ale ten człowiek nigdy w sumie prawdy nie powiedział ani nic na obronę i dla Polski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolega od mema zapomniał dodać że po pierwszym ataku na Ukrainę w 2014 jak pojawiła się opcja embarga na węgiel z rosji to premier Tusk stwierdził że sama Polska bez decyzji wspólnej UE nie może tego zrobić i nie zrobiła a dzisiaj już można?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane