Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4no nie przestrzegają !!! czytam o tym średnio pięć razy/na dobę od 7- miu lat i co z tego wynika ? możecie im nafiukać prawilni wieśniacy - tylko szybko . bo po wyborach 2023 do których z kukizem i konfą już się pisiaki sposobią zlikwiduja wam wiochę.pl bo wy umiecie tylko łkać , nic poza tym , cała...
no nie przestrzegają !!! czytam o tym średnio pięć razy/na dobę od 7- miu lat i co z tego wynika ? możecie im nafiukać prawilni wieśniacy - tylko szybko . bo po wyborach 2023 do których z kukizem i konfą już się pisiaki sposobią zlikwiduja wam wiochę.pl bo wy umiecie tylko łkać , nic poza tym , całanko
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a czy jakikolwiek sąd może decydować o tym co jest sądem a co i ustanawi kto jest sędzią a koto nie ? a może uchwalił jakąś ustawę - ot praworządność tych co najgłośniej drą ryje o praworządności,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Praworządność? A co to takiego? Może jakaś definicja? To mit, bajka dla lewaków. Czy Niemcy wybierając wprost przez polityków sędziów albo sprzedając broń putinowi pomimo embarga są praworządni? Wy macie podstawowy problem z prawem i konstytucją. Prawa nie rozumiecie a konstytucji nie czytaliście. M...
Praworządność? A co to takiego? Może jakaś definicja? To mit, bajka dla lewaków. Czy Niemcy wybierając wprost przez polityków sędziów albo sprzedając broń putinowi pomimo embarga są praworządni? Wy macie podstawowy problem z prawem i konstytucją. Prawa nie rozumiecie a konstytucji nie czytaliście. Może podaj to orzeczenie to się wszyscy pośmiejemy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane