Reklama
Reklama

Komentarze

6
Z
zbigi 😏 Szyderca
4 lata temu

Ja znam-u Kaczynskich tak swietuja...

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

Kim Dzong Un tak szaleje

0

Zglos komentarz

A
adampos 😏 Szyderca
4 lata temu

A ja właśnie w przyszłości kupię sobie syrene alarmową i będę czcił swoich bliskich!

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

I sąsiedzi wywiozą Cię na taczce. Z Kaczyńskim chronionym przez dywizję ZOMO nie da się tak zrobić.

0

Zglos komentarz

T
4 lata temu

Np prezydent Warszawy 1 sierpnia w rocznice powstania ale to pewnie nie przejdzie na tym forum:)

0

Zglos komentarz

E
esbek3 🎖️ Snajper
4 lata temu

A to 1 sierpnia ktoś z rodziny Prezydenta Warszawy zginął?

0

Zglos komentarz

B
4 lata temu

Na tym forum dużo przejdzie, tak że szacunek dla moderatorów. Mają bardzo wysoki poziom polityczny i intelektualny w porównaniu do innych takich miejsc www.

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
4 lata temu

Dobrze że w dzwon Zygmunta nie kazał bić mówiąc że to taka taka tradycja ...

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Nie w rocznicę ale w dniu pogrzebu współpracownika to pamiętam, że tak.

0

Zglos komentarz

Reklama