Reklama
Reklama

Komentarze

2
E
Ewa68430 🌾 Wieśniak
4 lata temu

powiem tak,stało się ale robić z tego szopkę to jest kur......wooooo

0

Zglos komentarz

G
gmedza1 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Może odbiegnę od tematu - teraz tam śnieg leży.

0

Zglos komentarz

Reklama