Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Tak to jest jak rządzą ,, specjaliści,, z dobrej zmiany nie znający się na rzeczy…….😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kacyński ty faktycznie jesteś de**lem najpierw drzesz mordę bo samolot z uranem leci! teraz że nic nie lata!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy mozesz byc uprzejmy i zacytowac moj komentarz na ten temat? Czy postawisz tylko minus?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trolle PiSu najpierw klamia a potem atakuja...bo ja nigdy nie pisalem o samolocie z uranem...tak zaklamuja rzeczywistosc i fakty, za pieniadze. Ale jako wrog PiSu, "na czarnej liscie" jestem atakowany, bez wzgledu co napisze!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - I ja to lubie... to znaczy ze moje komentarze im szkodza, bo taki jest moj cel. Im wiecej mnie atakuja, tym wieej bede wstawia tego co osmiesza PiS!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane