Reklama
Reklama

Komentarze

7
T
tczew 🎖️ Snajper
4 lata temu

Chłopek bardzo pielęgnuje swoją paranoję.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Czemu prawaki mają zawsze takich głupich swoich ekspertów?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

wikary,takich expertow jak ty dawno rozstrzelali za wiekszy iloraz glupoty niz posiada antoni

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Za głupotę nigdy nikogo nie rozstrzelali. Raczej za ponad przeciętną inteligencje tych co nie chcieli siedzieć chicho a widzieli przekręty swojej władzy.

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
4 lata temu

zajumał długopis anżejowi

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

Czyli dalej szukanie dziury w całym i wyciąganie kasy , mnie tylko zastanawia teoria wybuchu SKĄD SIĘ WZIĄŁ ŁADUNEK WYBUCHOWY, BO SKORO BYŁ WYBUCH TO MUSIAŁ TAM BYĆ EWENTUALNIE STRZELALI DO NOIEGO

0

Zglos komentarz

B
blebleble1234 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ciąg dalszy akcji jak wydoić kasę nic nie robiąc.Jak długo będziemy utrzymywać tego yebniętego pasożyta?!!!

0

Zglos komentarz

C
cz0pek 🏹 Łowca
4 lata temu

Qrwa, wypyerdolił z Tworek dziś rano . Mam nadzieję że go już złapali.

0

Zglos komentarz

D
damsie5 😏 Szyderca
4 lata temu

No przyznać się pisowskie trolle, który twierdzi że Macierewicz ma rację i że w smoleńsku był zamach.

0

Zglos komentarz

Reklama