Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5W PiS wariatow nie brakuje a nawet maja przewage liczebna, popierani przez elektorat z zacofanych polskich wsi... teraz holota rzadzi,"dumna Polska" wschodniej Europy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Coraz bardziej kocham wioche i de**li trolli PiSu... i ich glupote, bo jaki elektorat, tacy trolle, sami de**le!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
calineczka,na tacy to to mozesz sobie kanapki podawac, polonisto ze wschodu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski razem ze swoim cyrkiem, lata dookola "jaskolczego gniazda" ze swoimi wariatami, mozna ich wyliczac w nieskonczonosc...Suski, Sasin, Morawiecki, Macierewicz, Zero, Kowalski... i cala reszta, sami wariaci i zlodzieje. To oni okradaja Polske z sekta kosciola!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Historia pokazuje, że żaden "władca" nie lubił, gdy jego "dwór" był mądrzejszy od niego. Stąd tak niski poziom intelektualny w PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najwiekszym nieszczesciem Polski jest obecnie sojusz sekty kosciola z PiSem, razem oglupiaja i okradaja polski narod!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane