Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Nie dość ze idioci rządzą to jeszcze słabi. Nigdy by tacy nie wygrali bitwy o wałaszę w sposób tradycyjny i konserwatywny. Czyli w walce. No i ldatego rządzi nami konserwatyzm i głupia tradycja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko,że tego karła z Żoliborza nie można nazwać głupcem.Kłamcą tak,nędzną kreaturą owszem,cwaniakiem robiącym polityką na grobie własnego brata jak najbardziej,ale ne głupcem.Głupkami są wszyscy ci,którzy dali się omotać temu wariatowi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro jaro i pisiory to idioci to kim jest po? Mało tego przegrali 2 razy i przegrają trzeci przez takie wstawki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podejście troili PO jest dziwne. dobra zgadzam się z wami, bo ciśniecie tę samą bajkę do znudzenia. OK pis to idioci, ale kim wy jesteście???????????? KIM? skoro PO przegrało 2 razy i lada chwila przegra 3 raz. Powiem wam kim jesteście wypierdkami Jaro sztucznie utrzymywaną ułomną opozycją, pod kon...
Podejście troili PO jest dziwne. dobra zgadzam się z wami, bo ciśniecie tę samą bajkę do znudzenia. OK pis to idioci, ale kim wy jesteście???????????? KIM? skoro PO przegrało 2 razy i lada chwila przegra 3 raz. Powiem wam kim jesteście wypierdkami Jaro sztucznie utrzymywaną ułomną opozycją, pod kontrolą. Jeżeli nie to to niestety głupsi od PiS być przecież nie możecie, bo pis jest najgłupszy a wygląda na to, że trzeba by w mule pogrzebać, aby was wykopać, ale to przecież nieprawda. Jeżeli pis jest najgłupszy, to wy najbardziej zarozumiali tylko co to za różnica.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane