Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Rozpier.... Ta cała UE a zwłaszcza pseudo trybunał sprawiedliwości.hehe jaja sobie robią niemiaszki z nas kto zainteresowany niech sobie sprawdzi jak u nich są wybierani sędziowie i jaki procent z nich w sądzie najwyższym to ludzie nie polityczni. Hiszpanie następni i ich wymiar sprawiedliwości. No...
Rozpier.... Ta cała UE a zwłaszcza pseudo trybunał sprawiedliwości.hehe jaja sobie robią niemiaszki z nas kto zainteresowany niech sobie sprawdzi jak u nich są wybierani sędziowie i jaki procent z nich w sądzie najwyższym to ludzie nie polityczni. Hiszpanie następni i ich wymiar sprawiedliwości. No ale cóż zawsze z Polaków robiono pachołków niemieckich zwlasza teraz gdy każdy ustruj boryka się z inflacja i deficytem. Okrada się nas z pieniędzy które były nam przyznane.A NA KONIIEC kto z was lizod**y unijne poda mi kwotę ile dostaliśmy podkreślam realnie na pomoc uchodźcom z faszystowskiej UE n
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Doucz się najpierw tumanie jak działa system w Niemczech, a nie powtarzaj brednie Ziobrów i innych specjalistów, których transmituje tylko TV Trwam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane