Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zwolnijcie się jak kontrolerzy ruchu lotniczego i j.bać PIS. Niech sobie na wasze miejsce weżnie zakonnice i księży. Do nauki matematyki i fizyki też.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W sumie to samo maja wszyscy nie tylko nauczyciele. Przed rządami PISu zarabiałem dwa razy tyle co minimum krajowe jako fachowiec przy skomplikowanej robocie. A potem gdy podnosili płace minimalną to wszyscy inni zaczeli zarabiać tyle co ja. A ja się zwolniłem z tego powodu bo wolałbym robić to co o...
W sumie to samo maja wszyscy nie tylko nauczyciele. Przed rządami PISu zarabiałem dwa razy tyle co minimum krajowe jako fachowiec przy skomplikowanej robocie. A potem gdy podnosili płace minimalną to wszyscy inni zaczeli zarabiać tyle co ja. A ja się zwolniłem z tego powodu bo wolałbym robić to co oni. Może mój szef znalazł sobie ukrainca po wyższych studiach na moje miejsce ale i on też pewnie szybko się zwolni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wezcie przestancie z tymi nauczycielami jakby to był pepek swiata.Pracuje u prywaciarza i ja mam powod do narzekan a siedze na d...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Też jestem za tym aby w koncu odeszli z roboty skoro im źle. Tak jak kontlolerzy lotu. Najwyżej przestaniemy latać. Ja i tak nigdy nie latałem bo wolę swoim autem jeździć bo głupio się czuje nawet na wakacjach bez swojego auta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane